Czy jako menedżer zdrowia chciałbyś być dobrze przygotowany na zmiany związane z ustawą o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną okazję – bezpłatny webinar live, który odbędzie się już 29 sierpnia 2023 r. o godzinie 12:00.
29 sierpnia 2023 r.: Ustawa o jakości w opiece zdrowotnej – ostatnie dni zapisu na bezpłatny webinar live!
Podczas tego wydarzenia dowiesz się wszystkiego na temat nowej ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta, którą 4 sierpnia 2023 r. podpisał prezydent.
Omówimy rozwiązania projakościowe, które zostaną wprowadzone do systemu opieki zdrowotnej w Polsce: większość już w 2024 roku.
Wskażemy, które podmioty będą zobowiązane do uzyskania autoryzacji, a które do wprowadzenia wewnętrznego systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem, i w jakich terminach będzie trzeba się wywiązać w nowych obowiązków.
Ponadto poruszymy kwestie autoryzacji i standardów akredytacyjnych, zmian w rejestrach medycznych oraz okresów przejściowych, które będą obowiązywały placówki medyczne.
Będziesz miał również możliwość zadania ekspertowi pytania podczas sesji Q&A, co pozwoli Ci na rozwianie wszelkich wątpliwości.
Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?
- Zdobędziesz merytoryczną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce. Otrzymasz certyfikat uczestnictwa, który potwierdzi Twoje zaangażowanie i zdobyte umiejętności.
- Będziesz miał okazję skonsultować się z ekspertem i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
- Otrzymasz prezentację szkoleniową, która zawiera najważniejsze informacje na temat nowej ustawy o jakości w ochronie zdrowia i bezpieczeństwie pacjenta.
Prowadząca webinar
Urszula Gondek, aplikant adwokacki w Kancelarii Czyżewscy
W Kancelarii Czyżewscy zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawem farmaceutycznym i prawem medycznym. Doradza także w sprawach z obszaru prawa żywnościowego oraz e-commerce.
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w butikowej kancelarii zajmującej się prawem żywnościowym i produktowym oraz w zespole e-commerce, ochrony konkurencji i konsumentów renomowanej kancelarii prawnej.
Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie obroniła pracę magisterską pt. „Prywatne systemy jakości w prawie żywnościowym a ochrona konsumentów”. Były członek Studenckiego Ośrodka Pomocy Prawnej przy WPiA UW w sekcji prawa pracy. Urszula jest także aplikantem adwokackim przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.