Redakcja

Dodano: 1 czerwca 2016

Redakcja magazynu „Dokumentacja medyczna w praktyce” 

Zespół redakcyjny pomaga osobom odpowiedzialnym za dokumentację medyczną i dostarcza sprawdzone wskazówki ekspertów dotyczące bezbłędnego prowadzenia dokumentacji medycznej.

Te porady pozwolą Ci:

  • zaoszczędzić na konsultacjach prawników,
  • uniknąć kar finansowych nakładanych przez NFZ i sankcji z UODO,
  • zagwarantują Ci poczucie bezpieczeństwa w przypadku procesów sądowych związanych z roszczeniami pacjentów.

Nad poprawnością merytoryczną czuwa:

 

Anna Rubinkowska – redaktor prowadzący, z praktyką w przygotowywaniu publikacji papierowych i online, od wielu lat specjalizuje się w tematyce ochrony zdrowia, wcześniej pracowała m.in. w Ministerstwie Zdrowia.

E-mail do redakcji: [email protected]

 

Partner merytoryczny:

Kancelaria Fortak & Karasiński Radcowie Prawni - lider na rynku usług prawnych dla branży medycznej. Kancelaria pomaga publicznym i prywatnym podmiotom medycznym m.in. podczas konkursów ofert i kontroli NFZ, zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę prawną. Prowadzi wiele spraw sądowych przeciwko NFZ o zapłatę za tzw. nadwykonania oraz o odzyskanie środków po kontrolach NFZ. Dział Medyczny, który składa się z zespołu specjalistów, rozumie specyfikę, uwarunkowania prawne i problemy sektora ochrony zdrowia.

Partner kancelarii mec. Katarzyna Fortak-Karasińska jest członkiem Komisji Usług Zdrowotnych Business Center Club.

Kontakt do eksperta: [email protected]

www.fandk.com.pl

 

Zostań ekspertem czasopisma „Dokumentacja medyczna w praktyce” 

Jeśli masz praktyczne doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji medycznej i chcesz podzielić się swoją wiedzą z naszymi Czytelnikami, zapraszamy do kontaktu. Twoje porady mogą pomóc innym rozwiązać istotny problem.

E-mail: [email protected]